SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MA21

6ES5464-8MA21 opracowano jako moduł 4 izolowanych wejść analogowych +/-50 mV z linearyzacją, który jest przeznaczony dla ET 100U. Dostępne w naszym sklepie urządzenie stanowi część systemów programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny w sklepie Magsteron podzespół wyposażono w funkcjonalność zaprojektowaną do przeprowadzania działań w obszarze automatyki przemysłowej, w związku z tym bez większych problemów może się sprawdzić w większości zakładów.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5464-8MA21

6ES5464-8MA21 jest sprzedawanym przez nas modułem, który posiada funkcjonalność zoptymalizowaną do charakterystyki technicznej szeregu linii zakładowych. Użycie właśnie tego proponowanego na zamówienie w naszym sklepie podzespołu zdecydowanie ułatwia realizowanie operacji w rozmaitych strefach przemysłowych. Sprzedawany przez nas komponent wyprodukowany specjalnie dla programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia ekonomiczne kontrolowanie najbardziej kluczowych operacji systemów automatyki.

Specyfikacja techniczna

Moduł prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron będzie kompatybilny z wieloma uniwersalnymi modelami należącymi do programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Seria posiada znacząco zróżnicowane technicznie kontrolery. Wybrane rozwiązania Siemens SIMATIC S5 mogą mieć dość zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudów, możliwości procesora lub też pamięć roboczą.

Funkcjonalności i możliwości

W podkategorii SIMATIC S5 marki Siemens możemy zaproponować zoptymalizowane komponenty, wśród których wyróżniamy niestandardowe moduły wyjścia i wejścia, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, modemy, źródła energii, moduły liczników bądź też komplety instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do programowania i konfiguracji PLC SIMATIC S5 to STEP5 w optymalnie dopasowanej konfiguracji produktowej. CPU tej linii cały czas są eksploatowane w obszarach automatyki, które nie zostały poddane modernizacji do sterownika S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5464-8MA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt