SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MC11

6ES5464-8MC11 to oferowany w naszym sklepie internetowym moduł 4 izolowanych wejść analogowych -/+10 V dla kontrolerów 90U, 95U, 100U, ET 100U i ET 200U. Sprzedawany przez nas produkt wykonano dla programowalnych sterowników logicznych PLC firmy Siemens S5. Model dostępny w naszym asortymencie otrzymał funkcjonalność optymalnie przystosowaną do wdrażania procesów sterowniczych w otoczeniu automatyki, a tym samym wyjątkowo efektywnie spełnia funkcje w przemyśle.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5464-8MC11

6ES5464-8MC11 to numer produktu, którym jest moduł wejść analogowych o konfiguracji dopasowanej pod względem technicznym specjalnie do parametrów kontrolera S5. Konstrukcja sprzedawanego przez nasz sklep urządzenia gwarantuje bezpieczne inicjowanie projektów w najbardziej zaawansowanych warunkach przemysłowych. Prezentowany przez nasz sklep element układów urządzeń S5 firmy Siemens umożliwia realizowanie zróżnicowanych zadań automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy jest przystosowany do funkcjonowania z wieloma popularnymi elementami należącymi do logicznych sterowników programowalnych S5. Grupa uwzględnia bardzo zróżnicowane jakościowo produkty. Oferowane modele S5 marki Siemens odznaczają się tym, że otrzymały w większości indywidualne głębokości, szerokości i wysokości technologii obudowy, jednostki obliczeniowe, a także pamięć na program.

Parametry i możliwości

W serii S5 możesz znaleźć uniwersalne elementy, takie jak na przykład uniwersalne moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły do zasilania, moduły liczników, a także szafy montażowe. Inżynieryjna platforma do zmiany ustawień urządzeń S5 Siemens to STEP5 we właściwie dobranej wersji konfiguracyjnej. Artykuły w tej wersji wciąż obecnie mogą być stosowane w obszarach zakładowych, których nie poddano modernizacji do sterownika SIMATIC S7 Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5464-8MC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt