SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-3AA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-3AA13

6ES5465-3AA13 jest oferowany jako kompaktowy moduł rozszerzeń dla S5-130/150, wyposażony w 16 wejść napięciowych lub 8 wejść Pt100. Dostępny w naszym sklepie element to część układu sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Komponent dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się poprzez specyfikację zoptymalizowaną do kontrolowania działań sterowniczych w obszarach automatyki przemysłowej, a dzięki temu w pełni produktywnie spełnia funkcje w najbardziej rozmaitych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5465-3AA13

6ES5465-3AA13 jest numerem seryjnym modułu o specyfikacji pod kątem technologicznym odpowiednio przystosowanej do konstrukcji technicznych w pełni profesjonalnych segmentów automatyki. Budowa mechaniczna dostępnego na zamówienie w naszym sklepie internetowym rozwiązania usprawnia wydajne uruchamianie aplikacji w wyjątkowo wymagających obszarach automatyki. Proponowany przez nas wariant modelowy z podkategorii SIMATIC S5 marki Siemens przyspiesza wydajne obsługiwanie istotnych cykli sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Moduł oferowany na zamówienie w naszym sklepie internetowym zapewnia kompatybilność z bardzo wieloma jednostkami w układzie PLC S5. System ten obejmuje dość zoptymalizowane pod względem technologicznym programowalne sterowniki. Wybrane komponenty S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że mają stosunkowo różne rozmiary montażowe konstrukcji obudowy, układy scalone lub roboczą pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla technologii SIMATIC S5 firmy Siemens zamówisz funkcjonalne komponenty, do których zaliczają się uzupełniające moduły wyjść i wejść, interfejsy komunikacyjne, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe czy komplety montażowe. Środowisko do zarządzania programami sterowników programowalnych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji produktowej. Sterowniki z taką specyfikacją nadal efektywnie są eksploatowane w zakładach, których nie rozbudowano do wariantu Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5465-3AA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt