SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-4UA11

6ES5465-4UA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł 16 wejść analogowych o kompaktowej budowie. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie element stanowi rozwiązanie z linii sterownika logicznego PLC Siemens SIMATIC S5. Urządzenie wyróżnia się poprzez budowę techniczną zaprojektowaną specjalnie do zastosowania sterowniczego w środowiskach automatyki przemysłowej, dlatego też bardzo płynnie funkcjonuje w bardzo różnych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5465-4UA11

6ES5465-4UA11 to sprzedawany w sklepie Magsteron moduł o charakterystyce dopasowanej specjalnie do wymagań zautomatyzowanego zakładu. Specyfikacja techniczna dostępnego na zamówienie w naszym sklepie internetowym rozwiązania przyspiesza ukierunkowanie programów sterowniczych w standardowym otoczeniu automatyki. Udostępniany wariant produktowy zaprojektowany specjalnie dla kontrolerów programowalnych SIMATIC S5 zapewnia zgodne z wytycznymi realizowanie standardowych zadań sterowniczych.

Zalety i korzyści

Moduł sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową zapewnia współpracę z wyjątkowo rozmaitymi modelami w układach PLC S5. Gama ta obejmuje zaskakująco rozmaite w zakresie jakościowym podzespoły. Zamawiane kontrolery SIMATIC S5 mają dość odmienne rozmiary obudowy, układ procesora, a także pamięć roboczą.

Parametry i dane techniczne

Dla edycji Siemens S5 zaoferowaliśmy najróżniejsze komponenty, jakimi są chociażby ponadprogramowe moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, modemy, źródła energii, moduły licznikowe oraz zestawy montażowe. Środowisko do zmiany ustawień produktów SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji. Modele starszej edycji nierzadko nadal są używane w strefach automatyki, które nie zostały zmodernizowane do nowszych wersji PLC. Moduł prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową nie jest aktualnie rozwijany przez firmę Siemens, a tym samym można zamówić go tylko w wersji odświeżonej na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5465-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt