SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-4UA12

6ES5465-4UA12 to sprzedawany w naszym sklepie moduł z 16 wejściami analogowymi, który posiada kompaktową konstrukcję. Dostępny wariant zaprojektowano dla rodziny PLC S5 marki Siemens. Element sprzedawany w naszym sklepie internetowym uzyskał funkcjonalność idealnie dopasowaną do wdrażania działań sterowniczych w warunkach zakładu, dlatego bez żadnych problemów może spełniać funkcje w najbardziej specjalistycznych zadaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5465-4UA12

6ES5465-4UA12 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron modułem o budowie przygotowanej pod względem mechanicznym specjalnie do specyfikacji technicznej całkowicie zautomatyzowanych obszarów systemu. Zastosowanie dostępnego w naszym sklepie internetowym urządzenia gwarantuje błyskawiczne uruchamianie pracy PLC w zaawansowanych obszarach automatyki. Proponowany na zamówienie w asortymencie naszego sklepu internetowego model z kategorii logicznych sterowników S5 marki Siemens gwarantuje efektywne kontrolowanie skomplikowanych harmonogramów układu.

Korzyści i zalety

Moduł dostarczany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową na zamówienie jest przystosowany do działania z różnymi komponentami układu sterowników PLC S5. Standard obejmuje w wyraźnym stopniu odmienne w zakresie jakościowym jednostki centralne CPU. Wybrane programowalne sterowniki PLC SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały w większości indywidualne szerokości, wysokości i głębokości obudowy, układy procesorów czy pojemność pamięci.

Parametry i zastosowania

W technologii SIMATIC S5 firmy Siemens możemy zaproponować liczne moduły, którymi są uzupełniające moduły wejść i wyjść, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, moduły zasilające, moduły liczników i komplety montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w prawidłowej specyfikacji konfiguracyjnej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5465-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt