SIEMENS Simatic S5 - 6ES5466-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5466-4UA11

6ES5466-4UA11 jest numerem katalogowym modułu 16 izolowanych wejść analogowych dla CPU 115U/H/F, 135U i 155U/H. Sprzęt dostępny w sklepie Magsteron wywodzi się z generacji sterownika PLC S5. Sprzęt sprzedawany w naszym asortymencie wyróżnia się poprzez funkcjonalność idealnie dopasowaną do inicjowania procesów sterowniczych w środowiskach automatyki, dzięki czemu produktywnie sprawdza się tym samym w bardzo różnych operacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5466-4UA11

6ES5466-4UA11 to numer produktu, którym jest moduł o specyfikacji pod kątem mechanicznym przystosowanej specjalnie do oczekiwań w pełni przemysłowych linii. Funkcjonalność oferowanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową rozwiązania zdecydowanie przyspiesza skuteczne przeprowadzanie działań sterownika PLC w najbardziej zaawansowanych warunkach automatyki przemysłowej. Prezentowany w naszej ofercie model sprzętu kategorii kontrolera S5 firmy Siemens umożliwia ekonomiczne inicjowanie kluczowych operacji układu automatyki.

Specyfikacja techniczna

Moduł wejściowy oferowany przez nasz sklep internetowy może znaleźć zastosowanie z wyjątkowo licznymi podzespołami odsłony sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Generacja oferuje bardzo niestandardowe pod względem konstrukcyjnym jednostki centralne. Wybrane komponenty SIMATIC Siemens S5 mogły otrzymać zróżnicowane wymiary obudów, procesory oraz pamięć roboczą.

Parametry i zastosowania

W podkategorii S5 marki Siemens możesz kupić zoptymalizowane podzespoły, takie jak na przykład rozszerzające moduły wyjścia i wejścia, złącza komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe oraz komplety montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania i konfiguracji sterowników programowalnych S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej odsłonie produktowej. Modele starszej generacji nadal powszechnie znajdują się w użytkowaniu w strefach automatyki przemysłowej, które nie zostały zaktualizowane do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5466-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt