SIEMENS Simatic S5 - 6ES5466-8MC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5466-8MC11

6ES5466-8MC11 zaprojektowano jako moduł 4 wejść analogowych 0-10 V dla CPU 90U, 95U, 100U, ET 100U i ET 200U. Urządzenie dostępne w sklepie Magsteron przygotowano dla środowiska sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Dostępny w naszym sklepie produkt otrzymał budowę technologiczną optymalnie dostosowaną do przeprowadzania operacji w obszarach przemysłowych, w wyniku czego idealnie sprawdzi się w rozmaitych układach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5466-8MC11

6ES5466-8MC11 to dostępny w naszym sklepie moduł wejściowy, który posiada charakterystykę odpowiednio przystosowaną względem zapotrzebowania technicznego najrozmaitszych segmentów systemu. Funkcjonalność oferowanego obecnie przez nasz sklep Magsteron elementu zapewnia w pełni zaskakująco szybkie inicjowanie działań sterowniczych w rozmaitych środowiskach automatyki przemysłowej. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie wariant z edycji PLC SIMATIC S5 firmy Siemens przyspiesza zgodne z wymaganiami inicjowanie najbardziej kluczowych cykli układów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł udostępniany na zamówienie przez nasz sklep posiada projekt zgodny z wszystkimi przydatnymi urządzeniami należącymi do serii PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. System ten obejmuje w sobie niestandardowe w zakresie technicznym programowalne sterowniki logiczne. Dostarczane komponenty S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że posiadają dość inne wymiary instalacyjne obudowy, rdzenia procesora lub też wielkość pamięci.

Funkcje i możliwości

W serii SIMATIC S5 marki Siemens możesz zamówić rozmaite moduły, jak np. uniwersalne moduły wejść i wyjść, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, źródła zasilania, liczniki oraz szyny montażowe. Platforma programistyczna do programowania i parametryzacji PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 we właściwie dobranej wersji. Rozwiązania minionej serii nierzadko nadal bywają używane w strefach przemysłowych nierozbudowanych do nowszych wersji sterownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5466-8MC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt