SIEMENS Simatic S5 - 6ES5467-8EF11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5467-8EF11

6ES5467-8EF11 to dostępny na zamówienie moduł 2 wejść analogowych Pt100, który jest dedykowany jednostkom S5-100U. Dostępny w naszym sklepie element wywodzi się z serii programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Komponent oferowany w naszym asortymencie zwraca uwagę poprzez budowę techniczną zoptymalizowaną do spełniania funkcji sterowniczych w zakładzie, dzięki temu całkowicie dobrze może pracować w licznych aplikacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5467-8EF11

6ES5467-8EF11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł o specyfice dostosowanej specjalnie względem parametrów technicznych licznych systemów zakładowych. Funkcjonalność techniczna proponowanego aktualnie przez nas rozwiązania gwarantuje stuprocentowo skuteczne wdrażanie operacji sterownika w wyjątkowo zróżnicowanych dziedzinach przemysłowych. Sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep komponent systemów sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia sukcesywne obsługiwanie złożonych operacji systemów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep jest przystosowany do współpracy z popularnymi jednostkami wchodzącymi w skład logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. System uwzględnia bardzo rozmaite technicznie programowalne sterowniki PLC. Dostarczane sterowniki SIMATIC S5 marki Siemens posiadają nieco inne szerokości montażowe, wysokości montażowe obudowy, procesory bądź też wielkość pamięci.

Parametry i zastosowania

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie bez przeszkód podejmuje działanie z dedykowanymi podzespołami. W zakresie S5 prezentowane są przeróżne komponenty, takie jak rozbudowujące moduły wyjścia i wejścia, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, zasilacze dedykowane, moduły zliczające, a do tego również komplety montażowe. Inżynieryjne oprogramowanie do programowania i parametryzacji PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5467-8EF11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt