SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UA12

6ES5470-4UA12 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron modułem 8 analogowych wyjść 10 V/20 mA. Oferowany przez nas element stanowi rozwiązanie z linii kontrolera PLC S5 marki Siemens. Sprzęt sprzedawany w naszym sklepie internetowym wyróżnia się poprzez technologię specjalnie dobraną do użycia w automatyce, a dzięki temu w stu procentach wydajnie sprawdza się w podstawowych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-4UA12

6ES5470-4UA12 - taki numer katalogowy posiada moduł wyjściowy o charakterystyce odpowiednio przystosowanej do parametrów licznych układów. Budowa techniczna dostępnego aktualnie w naszym sklepie internetowym elementu zapewnia w stu procentach bezproblemowe przeprowadzanie projektów sterowniczych w wyjątkowo specyficznym otoczeniu przemysłowym. Udostępniany przez nasz sklep Magsteron model produktu dostępny dla logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens umożliwia efektywne kontrolowanie specjalistycznych zadań PLC.

Zalety i korzyści

Moduł dostępny na specjalne zamówienie w naszym sklepie odznacza się kompatybilnością z licznymi podzespołami należącymi do linii programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Seria ta uwzględnia w znacznym stopniu przystosowane technicznie sterowniki PLC. Określone jednostki centralne SIMATIC Siemens S5 odznaczają się dobraną indywidualnie głębokością, szerokością i wysokością instalacyjną technologii obudowy, układem procesora lub pamięcią podręczną.

Funkcje i możliwości

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie całkowicie bezproblemowo może realizować funkcje z dodatkowymi sprzętami. Dla gamy S5 marki Siemens możemy zaproponować rozmaite produkty, do których zaliczamy uniwersalne moduły wejścia i wyjścia, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilacza, liczniki, a także zestawy instalacyjne. Platforma inżynierska do pracy i konfiguracji PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt