SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UB12

6ES5470-4UB12 jest dostępnym na zamówienie modułem 8 wyjść analogowych +/-10 V. Proponowany model zalicza się do konfiguracji kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt otrzymał specyfikację technologiczną w pełni wystarczającą do spełniania funkcji w segmentach branżowych, w związku z czym sprawnie znajduje zastosowanie w najbardziej niestandardowych zakresach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-4UB12

6ES5470-4UB12 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł, który posiada specyfikację dopasowaną do wymogów wielu różnych aplikacji. Użycie oferowanego aktualnie w asortymencie naszego sklepu rozwiązania przyspiesza w pełni specjalistyczne wdrażanie programów sterownika w bardzo różnych obszarach przemysłowych. Sprzedawany przez nas na specjalne zamówienie podzespół z gamy programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens optymalizuje zgodne z wymaganiami obsługiwanie cykli systemu sterowania.

Korzyści i zalety

Moduł oferowany w naszym internetowym sklepie Magsteron można wykorzystać z rozmaitymi komponentami wliczającymi się do sterowników S5 firmy Siemens. Układ ten obejmuje dość odmienne konstrukcyjnie jednostki centralne CPU. Wybrane podzespoły SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że mają odpowiednio dobrane rozmiary instalacyjne obudowy, układ procesora bądź też ilość pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W podkategorii SIMATIC S5 marki Siemens prezentowane są specjalistyczne urządzenia, jakimi są elastyczne moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły zasilające, moduły licznikowe, a do tego również szyny instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens to STEP5 we właściwie dobranej konfiguracji produktowej. Urządzenia w tej technologii obecnie nadal stosuje się w strefach zakładu, których nie aktualizowano do S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-4UB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt