SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UB13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UB13

6ES5470-4UB13 wyprodukowano jako moduł z 8 wyjściami analogowymi -/+10 V. Oferowany w naszym sklepie internetowym sprzęt zalicza się do konfiguracji programowalnego sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Proponowany w model uzyskał konstrukcję optymalnie dostosowaną do wykonywania operacji w warunkach zakładowych, przez co też w stu procentach będzie się sprawdzać w zaawansowanych projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-4UB13

6ES5470-4UB13 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł o specyfikacji pod względem mechanicznym odpowiednio przystosowanej do specyfikacji technicznych różnych segmentów branży. Wybór właśnie tego komponentu gwarantuje stuprocentowo bezpieczne uruchamianie aplikacji w wyjątkowo specyficznych strefach przemysłowych. Sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wariant modelowy systemu programowalnych sterowników S5 firmy Siemens umożliwia wydajne obsługiwanie zaawansowanych czynności.

Korzyści i zalety

Moduł sprzedawany na zamówienie w naszym sklepie będzie przystosowany do współpracy z różnymi elastycznymi częściami systemu programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5. System ten zawiera w znacznej mierze zbalansowane w zakresie technicznym warianty. Wybrane jednostki CPU SIMATIC S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały odpowiednio dopasowane wymiary instalacyjne konstrukcji obudowy, architektury obliczeniowe bądź też pojemność pamięci.

Parametry i dane techniczne

W linii SIMATIC S5 mamy do zaoferowania praktyczne produkty, którymi są dołączane moduły wyjściowe i wejściowe, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze, moduły zliczająco-pomiarowe bądź też zestawy montażowe. Narzędzie inżynierskie do pracy i parametryzacji urządzeń SIMATIC S5 to STEP5 w właściwie dobranej konfiguracji. Artykuły z tej kategorii wciąż z powodzeniem bywają używane w obszarach, które nie zostały poddane aktualizacji do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-4UB13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt