SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UC11

6ES5470-4UC11 jest numerem katalogowym modułu 8 wyjść analogowych 1-5 V/4-20 mA. Sprzęt oferowany w sklepie Magsteron stanowi rozwiązanie dla konfiguracji kontrolerów PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany w naszym internetowym sklepie produkt zwraca uwagę poprzez technologię odpowiednią do pracy w obszarze automatyki, w związku z tym z dużym powodzeniem będzie działać w skomplikowanych projektach sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-4UC11

6ES5470-4UC11 to sprzedawany przez nasz sklep moduł wyjściowy o budowie pod kątem mechanicznym przystosowanej specjalnie do parametrów najliczniejszych segmentów branżowych. Specyfikacja zamawianego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową sprzętu zapewnia w pełni profesjonalne uruchamianie PLC w przemysłowych zakładach. Sprzedawany przez nas element wyposażenia dla układu programowalnych sterowników logicznych S5 zapewnia bezpieczne wdrażanie licznych działań.

Specyfikacja i korzyści

Moduł proponowany na zamówienie w sklepie Magsteron jest wyprodukowany jako model kompatybilny z wszystkimi funkcjonalnymi elementami zaliczanymi do sterowników PLC S5 firmy Siemens. Standard ten uwzględnia w znaczącym stopniu różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Dostarczane modele S5 firmy Siemens posiadają nieco inne głębokości, szerokości i wysokości montażowe technologii obudowy, architektury obliczeniowe, a także rozmiary pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W systemie Siemens SIMATIC S5 zakupisz praktyczne urządzenia, takie jak np. niestandardowe moduły wyjściowe i wejściowe, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemu, zasilacze, moduły zliczające, a do tego również szyny instalacyjne. Platforma do programowania i parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie konfiguracji. Podzespoły z tą technologią nadal powszechnie znajdują się w użyciu w strefach, których nie aktualizowano do sterownika w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-4UC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt