SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UC13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-4UC13

6ES5470-4UC13 - takim numerem producent oznaczył w katalogu kompaktowy moduł 8 izolowanych wyjść analogowych 1-5 V/4-20 mA. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym zalicza się do platformy sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Komponent zwraca uwagę poprzez specyfikację optymalnie przystosowaną do wdrażania procesów sterowniczych w automatyce przemysłowej, dlatego też ekonomicznie będzie funkcjonować w nawet najbardziej niestandardowych operacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-4UC13

6ES5470-4UC13 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem, który posiada konfigurację techniczną odpowiednio dostosowaną do specyfikacji różnych segmentów zakładu. Użycie tego akcesorium usprawnia uruchamianie aplikacji sterowniczych w wyjątkowo trudnych środowiskach przemysłowych. Udostępniany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie wariant modelowy kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 gwarantuje bezpieczne wykonywanie standardowych zadań PLC.

Zalety i korzyści

Moduł proponowany przez sklep Magsteron będzie przystosowany do pracy z funkcjonalnymi jednostkami zaliczanymi do sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Gama ta zawiera w wyraźnym stopniu zróżnicowane pod względem jakościowym modele. Udostępnione jednostki centralne CPU SIMATIC S5 marki Siemens mają indywidualnie określone szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudowy, dane procesora oraz pamięć podręczną.

Funkcje i dane techniczne

W podkategorii Siemens S5 dostępne są specjalistyczne elementy, do których zaliczają się uniwersalne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy do komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, źródła zasilania, moduły licznikowe i zestawy montażowe. Platforma programistyczna do obsługi sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiedniej edycji produktowej. Komponenty wyposażenia w tym systemie wciąż efektywnie działają w obszarach automatyki, których nie aktualizowano do sterownika SIMATIC S7 Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-4UC13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt