SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LB12

6ES5470-7LB12 jest kodem katalogowym modułu 8 wyjść analogowych +/-10 V dla CPU S5-115U/F. Wariant ten jest rozwiązaniem z edycji sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Model oferowany w naszym sklepie uzyskał konstrukcję technologiczną właściwą do inicjowania działań w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu znajduje zastosowanie w najbardziej złożonych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-7LB12

6ES5470-7LB12 - taki numer zamówieniowy otrzymał moduł, który posiada konstrukcję technologiczną odpowiednio przygotowaną do specyfikacji technicznych wielu różnych segmentów branży. Zakup tego modelu znacząco usprawnia wykonywanie aplikacji sterownika w zaawansowanych zakładach automatyki przemysłowej. Oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron wariant modelowy z edycji kontrolera Siemens S5 gwarantuje skuteczne wdrażanie różnych czynności systemowych.

Zalety i korzyści

Moduł wyjściowy proponowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową można wykorzystać z różnymi istotnymi podzespołami wchodzącymi do serii logicznych sterowników S5. Rodzina ta zawiera w sobie dość przystosowane w zakresie jakościowym produkty. Wyprodukowane modele SIMATIC S5 mogły otrzymać specjalnie dostosowane głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne konstrukcji obudowy, systemy scalone czy rozmiary pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W kategorii S5 firmy Siemens znajdziesz specjalne elementy, wśród których wyróżniamy niestandardowe moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, zasilacze, moduły licznikowe, a także zestawy montażowe. Narzędzie inżynieryjne do opracowywania programów programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej wersji konfiguracyjnej. Produkty tej linii wciąż obecnie działają w obszarach, które nie są zaktualizowane do wersji SIMATIC Siemens S7. Moduł dostarczany na zamówienie w naszym sklepie internetowym pozostaje obecnie niedostępny w sprzedaży u marki Siemens, dlatego kupisz go jedynie w wersji przywróconej z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-7LB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt