SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LC11

6ES5470-7LC11 - taki numer katalogowy posiada moduł 8 wyjść analogowych 1-5 V/4-20 mA. Proponowany w naszym sklepie wariant wykonano dla środowiska sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Element dostępny w naszym asortymencie wyposażono w specyfikację dostosowaną do pracy w branżach przemysłowych, dlatego bez przeszkód wykonuje on różne działania w systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-7LC11

6ES5470-7LC11 - pod takim numerem katalogowym zamówisz moduł, który posiada charakterystykę przystosowaną do parametrów technologicznych najróżniejszych zakładów systemowych. Wykorzystanie sprzedawanego na zamówienie w naszym sklepie wariantu pozwala na stuprocentowo bezpieczne wdrażanie programów sterownika PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł wyjść analogowych prezentowany w sklepie Magsteron posiada projekt zgodny z elastycznymi modelami z rodziny PLC SIMATIC Siemens S5. System ten uwzględnia stosunkowo różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym rozwiązania. Dostarczane CPU SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie dopasowane wysokości obudowy, architektury procesorów czy też rozmiary pamięci. Moduł oferowany w asortymencie naszego sklepu jest teraz wycofany z produkcji przez firmę Siemens, dlatego w tym momencie oferujemy odnowiony wariant z bezpiecznego źródła.

Parametry i dane techniczne

Moduł proponowany przez nasz sklep internetowy skutecznie pracuje razem z opcjonalnymi produktami. W serii SIMATIC S5 mamy do zaoferowania praktyczne akcesoria, do których zaliczamy kompatybilne moduły wyjściowe i wejściowe, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, moduły zasilacza, liczniki bądź też zestawy instalacyjne. Oprogramowanie do konfiguracji sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w zgodnej odsłonie konfiguracyjnej. Modele tak wykonane są wciąż powszechnie używane w strefach automatyzacji nieunowocześnianych do wariantu Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-7LC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt