SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LC13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LC13

6ES5470-7LC13 to oferowany przez nas komponent rozszerzający 470 dla kontrolerów w wersjach S5-115U/F. Moduł ten posiada 8 wyjść analogowych o parametrach 1-5/4-20 mA. Podzespół ten jest częścią serii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Akcesorium uzyskało konstrukcję właściwą do pracy w warunkach przemysłowych, a tym samym bezpiecznie może działać w specjalistycznych rozwiązaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-7LC13

6ES5470-7LC13 - taki numer katalogowy otrzymał moduł o budowie technicznej opracowanej odpowiednio do wytycznych szeregu branż. Jakość proponowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową modelu przyspiesza specjalistyczne wykonywanie działań w wielu obszarach zakładu. Oferowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową produkt z podkategorii sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 umożliwia realizowanie zadań sterownika z wykorzystaniem dodatkowych wyjść.

Zalety i korzyści

Moduł sprzedawany przez sklep internetowy Magsteron możesz wykorzystać z licznymi komponentami z generacji sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Podkategoria ta posiada zróżnicowane pod względem technologicznym kontrolery. Oferowane CPU posiadają specjalnie przystosowane szerokości konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe bądź też dostępną pamięć. CPU z tej linii wciąż eksploatuje się w strefach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika w wersji S7. Model udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron nie jest aktualnie serwisowany przez markę Siemens, przez co sprowadzamy go tylko jako odnowiony produkt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł ten może pracować razem z rozszerzającymi go elementami innego typu. W podkategorii S5 firmy Siemens proponujemy uniwersalne komponenty takie, jak np. ponadprogramowe wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcyjne oraz moduły licznikowe. Platforma inżynierska do programowania programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w przystosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-7LC13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt