SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MA11

6ES5470-8MA11 to numer, pod którym sprzedajemy w naszym sklepie moduł wyjść analogowych 470. Komponent posiada 2 wyjścia +/- 10 V i pracuje z jednostkami CPU SIMATIC S5-100U i ET 100U. Model ten stanowi komponent systemu PLC S5 Siemens. Produkt wyposażono w rozwiązania odpowiednie do przeprowadzania procesów w branży przemysłowej, a tym samym może bez przeszkód działać w wymagających procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-8MA11

6ES5470-8MA11 jest oferowanym przez nas modułem o konstrukcji odpowiedniej do spełnienia wymogów szeregu systemów automatyzacji. Specyfikacja zamawianego przez nasz sklep elementu usprawnia bezproblemowe wdrażanie procesów w standardowych środowiskach. Proponowany w naszym sklepie model urządzenia z generacji PLC SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na rozszerzenie CPU o dodatkowe wyjścia analogowe.

Specyfikacja i zalety

Moduł oferowany przez nasz sklep Magsteron możesz wykorzystać z różnymi urządzeniami wchodzącymi do rodziny produktów S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje różniące się od siebie konstrukcyjnie programowalne sterowniki logiczne. Poszczególne urządzenia posiadają inne warianty obudowy, architektury procesorów czy też ilość pamięci. CPU w tym standardzie wciąż stosuje się w warunkach przemysłowych niemodernizowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł proponowany przez nas jest na chwilę obecną wycofany z rynku przez firmę Siemens, a więc oferujemy go tylko jako odnowiony produkt od dystrybutorów.

Funkcjonalności i możliwości

Zamawiany przez sklep Magsteron moduł wyjść analogowych bardzo sprawnie może działać z innymi rozszerzającymi go elementami, które wchodzą w skład systemu SIMATIC tej generacji. W układzie Siemens S5 możesz zamówić zgodne z nim urządzenia takie, jak np. opcjonalne wejścia, moduły wyjściowe, złącza do komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne bądź też liczniki. Narzędzie programistyczne do programowania PLC SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt