SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MA12

6ES5470-8MA12 jest sprzedawanym przez nas modułem rozszerzającym dla sterowników logicznych 90U/95U/100U/ET 100U/ET 200U, dysponującym 2 wyjściami analogowymi +/-10 V. Wariant ten opracowano dla generacji kontrolerów S5 marki Siemens. Model posiada konstrukcję odpowiednią do pracy w segmencie przemysłowym, dlatego operatywnie funkcjonuje w licznych zadaniach z wykorzystaniem sterownika starszej rodziny SIMATIC.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-8MA12

6ES5470-8MA12 - takim numerem odznacza się moduł wyjść analogowych o specyfikacji pod kątem mechanicznym przygotowanej do potrzeb przemysłowych segmentów. Specyfikacja sprzedawanego w asortymencie naszego sklepu modelu umożliwia bezproblemowe wdrażanie działań w zaawansowanych zakładach. Dostępny na zamówienie przez nasz sklep internetowy element wyposażenia dedykowany dla sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia sprawne obsługiwanie aplikacji z użyciem dodatkowych wyjść analogowych.

Korzyści i zalety

Udostępniany przez nas podzespół jest wykonany jako produkt kompatybilny z innymi komponentami należącymi do urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. System ten obejmuje różne pod względem technologicznym modele CPU. Poszczególne programowalne sterowniki logiczne odznaczają się tym, że mają specjalnie przystosowane gabaryty technologiczne, parametry procesora lub wielkość pamięci. Komponenty tej linii obecnie stosuje się w obszarach przemysłu niepoddanych modernizacji do nowszych wersji sterownika. Komponent udostępniany przez nasz sklep Magsteron jest na chwilę obecną wycofany w firmie Siemens, a więc sprzedajemy go wyłącznie jako odświeżony produkt od dystrybutora.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł udostępniany w naszym sklepie bardzo skutecznie funkcjonuje z wieloma innymi elementami systemu. W kategorii SIMATIC S5 zamówisz rozmaite podzespoły, jak m.in. uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcyjne i moduły pomiarowe. Narzędzie do programowania sterowników S5 Siemens to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-8MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt