SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MB11

6ES5470-8MB11 jest dostępnym w sklepie Magsteron komponentem rozszerzającym z 2 wyjściami analogowymi +/-20 mA, dedykowanym jednostkom 90U, 95U, 100 ET, 100U i ET 200U. Produkt ten przynależy do podkategorii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Moduł wyposażono w specyfikację zoptymalizowaną pod kątem prowadzenia operacji w obszarach przemysłowych, w związku z czym operatywnie sprawdza się w licznych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-8MB11

6ES5470-8MB11 - pod takim numerem sprzedajemy moduł wyjść analogowych o charakterystyce technologicznej przystosowanej do wymagań zautomatyzowanych projektów. Użycie proponowanego w naszym sklepie internetowym produktu przyspiesza efektywne inicjowanie operacji w rozmaitych dziedzinach. Prezentowany przez nas wariant z linii PLC S5 marki Siemens umożliwia wdrażanie działań z wykorzystaniem dodatkowych wyjść analogowych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron pracuje z wieloma przemysłowymi częściami w systemie sterowników S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje zróżnicowane technologicznie jednostki CPU. Dostarczane modele uzyskały nieco inne wysokości obudowy, specyfikacje procesora lub też zasoby pamięciowe. Podzespoły tej kategorii obecnie są wykorzystywane w układach, które nie zostały poddane unowocześnieniu do nowszych wersji PLC. Komponent zamawiany w naszym internetowym sklepie obecnie jest wycofany przez producenta, dlatego zamawiamy go tylko jako odświeżony towar z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i dane techniczne

Produkt dostarczany w sklepie Magsteron wyjątkowo efektywnie może działać z wieloma podzespołami tej kategorii. W serii SIMATIC S5 firmy Siemens możesz znaleźć różne komponenty, wśród których wyróżniamy uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, modemy, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne bądź też moduły zliczające. Środowisko do zmiany ustawień urządzeń SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w trafnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt