SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MB12

6ES5470-8MB12 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem rozszerzającym dla CPU 90U, 95U, 100U, ET 100U oraz ET 200U, wyposażonym w zestaw 2 wyjść analogowych prądowych o zakresie wyjściowym +/- 20 mA. Podzespół ten należy do układów sterownika PLC S5 marki Siemens. Komponent uzyskał technologię odpowiednią do przeprowadzania działań w obszarze przemysłu, przez co z powodzeniem może pracować w złożonych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-8MB12

6ES5470-8MB12 to moduł o budowie zoptymalizowanej pod kątem realizacji wielu projektów układu sterowania. Specyfikacja dostępnego w naszym sklepie rozwiązania usprawnia efektywne inicjowanie prac w niestandardowych obszarach przemysłowych. Oferowany w naszym internetowym sklepie element wyposażenia z grupy programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 gwarantuje sprawną rozbudowę PLC o dodatkowe wyjścia analogowe.

Korzyści i specyfikacja

Moduł prezentowany w naszym sklepie został zaprojektowany jako produkt kompatybilny z wieloma rozwiązaniami należącymi do rodziny logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Generacja ta zawiera w sobie różne technologicznie PLC. Wybrane kontrolery mają stosunkowo zróżnicowane rozmiary obudowy, parametry procesora lub pojemność pamięci. Podzespoły w tej odsłonie cały czas bywają używane w strefach branżowych niepoddanych aktualizacji do sterownika w wersji SIMATIC S7. Wariant sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest już wycofany przez markę Siemens, dlatego oferujemy go jedynie jako przywrócony sprzęt na życzenie klienta.

Parametry i dane techniczne

Moduł zamawiany w naszym sklepie sprawnie może współpracować z dedykowanymi produktami tego samego systemu PLC. W edycji SIMATIC S5 Siemens możesz znaleźć różne kompatybilne urządzenia, jak między innymi rozszerzające moduły wejść, wyjścia, moduły komunikacyjne, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcyjne bądź też moduły pomiarowo-zliczające. System do programowania programowalnych sterowników Siemens S5 to STEP5 w prawidłowej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-8MB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt