SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MC12

6ES5470-8MC12 - pod takim numerem kupisz w naszym sklepie moduł rozszerzający 470 z 2 izolowanymi wyjściami analogowymi 4-20 mA, dedykowanymi jednostkom 90U/95U/100U/ET 100U i ET 200U. Podzespół ten stanowi rozwiązanie dla układów sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Element posiada budowę opracowaną do przeprowadzania operacji w środowiskach przemysłowych, w związku z czym płynnie będzie działać w podstawowych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-8MC12

6ES5470-8MC12 to sprzedawany w sklepie Magsteron moduł wyjść analogowych o specyfikacji pod kątem konstrukcyjnym przystosowanej do parametrów różnych układów sterowania. Zastosowanie zamawianego przez nasz sklep internetowy produktu gwarantuje specjalistyczne inicjowanie zadań w zaawansowanych strefach zakładu. Proponowany w naszym sklepie model urządzenia zaprojektowany dla sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 ułatwia obsługiwanie zadań PLC z użyciem wyjść analogowych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy jest wyprodukowany jako komponent kompatybilny z innymi dedykowanymi rozwiązaniami z serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Kategoria ta posiada zróżnicowane pod względem jakościowym podzespoły. Poszczególne komponenty otrzymały stosunkowo zróżnicowane gabaryty technologiczne, procesory i zasoby pamięciowe. Rozwiązania z tej linii wciąż bywają stosowane w zakładach automatyzacji niepoddanych rozbudowie do sterownika w wersji S7. Moduł oferowany przez nasz sklep Magsteron jest aktualnie wycofany z produkcji, dlatego udostępniamy go jedynie jako odnowiony towar z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł proponowany przez nasz sklep internetowy bez przeszkód może funkcjonować z dodatkowymi elementami z tej rodziny. W serii SIMATIC S5 marki Siemens znajdziesz funkcjonalne elementy, wśród których wyróżniamy dodatkowe moduły wejść, moduły wyjść, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcjonalne i moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie inżynieryjne do tworzenia programów sterowników Siemens S5 to STEP5 w kompatybilnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-8MC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt