SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MD11

6ES5470-8MD11 to numer zamówieniowy modułu wyjść analogowych w wersji 470 opracowanej dla PLC typu S5-100U i ET 100U. Produkt posiada 2 wyjścia 1-5 V. Sprzęt ten zalicza się do systemu programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Komponent otrzymał konstrukcję dostosowaną do użycia w obszarze przemysłu, w wyniku czego operatywnie sprawdza się w standardowych układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-8MD11

6ES5470-8MD11 to numer katalogowy modułu wyjść analogowych o specyfikacji opracowanej pod względem technologicznym do specyfikacji profesjonalnych zakładów. Budowa oferowanego przez Magsteron produktu przyspiesza profesjonalne realizowanie operacji w zróżnicowanych dziedzinach. Sprzedawany w naszym sklepie wariant dostępny dla kontrolerów S5 marki Siemens usprawnia wykonywanie zadań kontrolera za pomocą dodatkowych wyjść analogowych.

Specyfikacja i korzyści

Model prezentowany przez nasz sklep z automatyką przemysłową funkcjonuje z praktycznymi podzespołami z generacji logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Generacja ta zawiera zróżnicowane pod względem jakościowym komponenty. Dostępne kontrolery uzyskały odmienne gabaryty technologiczne, architektury procesorów oraz pamięć RAM. Jednostki w tej technologii nadal bywają stosowane w układach przemysłowych niepoddanych unowocześnieniu do wersji SIMATIC S7. Model proponowany w naszym sklepie jest obecnie wycofany, dlatego proponujemy go tylko jako zregenerowany produkt z rynku wtórnego.

Funkcje i możliwości

Model udostępniany przez nasz sklep z dużą efektywnością współpracuje razem z rozmaitymi urządzeniami. W serii SIMATIC S5 firmy Siemens prezentowane są podzespoły dodatkowe, do których zaliczamy rozszerzające moduły wejściowe, wyjścia, moduły do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły do zasilania, moduły funkcyjne bądź też moduły pomiarowe. Narzędzie inżynieryjne do opracowywania programów urządzeń S5 Siemens to STEP5 w optymalnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-8MD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt