SIEMENS Simatic S5 - 6ES5475-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5475-3AA11

6ES5475-3AA11 - takim numerem wyróżnia się moduł wyjść analogowych 475, który dysponuje łącznie 4 nieizolowanymi wyjściami -/+10 V. Sprzęt ten zalicza się do popularnej niegdyś edycji sterownika PLC S5. Model marki Siemens z tej generacji urządzeń SIMATIC wyposażono w technologię dostosowaną do działania w obszarze przemysłu, a tym samym optymalnie będzie się sprawdzać w złożonych operacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5475-3AA11

6ES5475-3AA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł wyjść analogowych o specyfikacji pod względem konstrukcyjnym dopasowanej do realizacji rozmaitych aplikacji. Specyfikacja dostępnego w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariantu umożliwia sprawne wdrażanie prac w specjalistycznych obiektach. Oferowany w naszym sklepie model z edycji logicznych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens umożliwia przeprowadzanie zadań PLC z użyciem dodatkowych wyjść.

Zalety i specyfikacja

Moduł sprzedawany w naszym sklepie Magsteron pozostaje zgodny z wieloma urządzeniami wchodzącymi w skład serii S5 marki Siemens. Układ ten zawiera różniące się od siebie pod względem jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Oferowane urządzenia mają specjalnie przystosowane warianty obudowy, parametry procesora i zasoby pamięci. Sterowniki w tej technologii obecnie bywają stosowane w warunkach przemysłowych niezaktualizowanych do nowszych wersji PLC. Moduł zamawiany przez nasz sklep internetowy jest już wycofany przez producenta, a tym samym dostarczamy go tylko jako odświeżony produkt na specjalne życzenie klienta.

Parametry i zastosowania

Moduł udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową bez problemu może pracować razem z rozmaitymi akcesoriami. W podkategorii SIMATIC S5 firmy Siemens znajdują się uniwersalne komponenty, do których zaliczamy opcjonalne moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne bądź też moduły pomiarowo-zliczające. System do opracowywania programów produktów Siemens S5 to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5475-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt