SIEMENS Simatic S5 - 6ES5475-5AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5475-5AA11

6ES5475-5AA11 to oferowany przez nas moduł wyjść analogowych, który został wyposażony w 4 wyjścia +/-10 V. Podzespół ten wywodzi się z systemu programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Komponent uzyskał technologię dostosowaną do wykonywania działań w warunkach przemysłowych, więc ekonomicznie może się sprawdzić w zaawansowanych aplikacjach systemu SIMATIC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5475-5AA11

6ES5475-5AA11 to sprzedawany przez nas moduł wyjść analogowych o budowie pod kątem technicznym przystosowanej do wymagań licznych linii przemysłowych. Jakość proponowanego przez nasz sklep Magsteron podzespołu umożliwia szybkie wdrażanie operacji w wymagających środowiskach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie komponent dla systemów S5 marki Siemens gwarantuje obsługiwanie zadań układów automatyki przemysłowej z pomocą dodatkowych wyjść analogowych.

Specyfikacja i zalety

Moduł wyjść analogowych udostępniany przez nasz sklep internetowy jest kompatybilny z innymi elementami tej generacji logicznych sterowników S5 Siemens. Grupa ta obejmuje różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym produkty. Wybrane programowalne sterowniki logiczne otrzymały indywidualnie dobrane głębokości, parametry procesora lub też wielkość pamięci. Jednostki w tym standardzie nadal bywają eksploatowane w obszarach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł proponowany w naszym sklepie internetowym jest na chwilę obecną wycofany z produkcji, a tym samym oferujemy go tylko jako zregenerowany sprzęt z drugiej ręki.

Parametry i dane techniczne

Moduł sprzedawany w naszym sklepie internetowym skutecznie funkcjonuje razem z wieloma dedykowanymi mu podzespołami. W kategorii S5 firmy Siemens możesz zamówić rozmaite komponenty, do których należą uzupełniające wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcyjne i moduły liczników. Oprogramowanie do tworzenia programów urządzeń Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w przystosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5475-5AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt