SIEMENS Simatic S5 - 6ES5476-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5476-3AA11

6ES5476-3AA11 jest dostępnym w sklepie Magsteron modułem wyjść analogowych 476, który posiada łącznie 4 nieizolowane wyjścia 0-20 mA. Komponent ten pochodzi z generacji sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Produkt posiada konstrukcję dopasowaną do eksploatacji w warunkach przemysłowych, więc efektywnie może pracować w złożonych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5476-3AA11

6ES5476-3AA11 to moduł wyjść analogowych o konstrukcji technologicznej odpowiednio dobranej do wymagań zautomatyzowanych branż. Zakup proponowanego przez nasz sklep Magsteron urządzenia usprawnia profesjonalne wykonywanie czynności w trudnych dziedzinach. Proponowany w naszym sklepie internetowym wariant przeznaczony dla logicznych sterowników S5 marki Siemens ułatwia wykonywanie różnych działań układów sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Moduł wyjściowy dostarczany na zamówienie w naszym sklepie można używać z wieloma urządzeniami w systemie produktów S5 marki Siemens. Grupa ta obejmuje rozmaite modele jednostek centralnych. Wybrane CPU wyróżniają się tym, że posiadają zróżnicowane głębokości technologiczne, specyfikacje procesora i rozmiary pamięci. Sterowniki z tej rodziny nadal funkcjonują w systemach branżowych, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika w wersji S7. Moduł wyjściowy oferowany w sklepie Magsteron obecnie jest wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, przez co dostarczamy go tylko jako przywrócony sprzęt od zaufanych dystrybutorów.

Funkcje i zastosowania

Model proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową z wysoką skutecznością współpracuje razem z różnymi produktami z tej samej serii. W edycji S5 firmy Siemens proponujemy praktyczne produkty, do których zaliczają się ponadprogramowe moduły wejściowe, wyjścia, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcjonalne bądź też moduły liczników. Platforma inżynierska do zarządzania programami sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5476-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt