SIEMENS Simatic S5 - 6ES5476-5AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5476-5AA11

6ES5476-5AA11 jest numerem zamówieniowym modułu rozszerzeń, który został wyposażony w 4 wyjścia analogowe 0-20 mA. Komponent ten przynależy do kategorii sterownika programowalnego SIMATIC Siemens S5. Sprzęt posiada funkcjonalność dobraną do przeprowadzania działań w branżach przemysłowych, dlatego doskonale może radzić sobie w złożonych aplikacjach sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5476-5AA11

6ES5476-5AA11 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron modułem wyjściowym o konstrukcji mechanicznej dopasowanej do konfiguracji zautomatyzowanych zakładów przemysłowych. Funkcjonalność dostępnego w naszym internetowym sklepie produktu pozwala na bezpieczne przeprowadzanie działań w wielu środowiskach i warunkach pracy. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie produkt dla układów sterowników S5 firmy Siemens ułatwia realizację procesów sterowania poprzez dodatkowe wyjścia analogowe.

Specyfikacja techniczna

Moduł wyjść analogowych proponowany w naszym sklepie jest przystosowany do współpracy z rozmaitymi rozwiązaniami wchodzącymi do serii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Standard ten obejmuje różne pod względem konstrukcyjnym urządzenia. Poszczególne jednostki CPU otrzymały dość różne rozmiary konstrukcyjne, parametry procesora czy też pojemność pamięci. Komponenty w tej technologii nadal używa się w obiektach przemysłu niepoddanych modernizacji do wersji S7. Moduł oferowany przez sklep internetowy Magsteron nie jest już produkowany przez producenta, a więc sprowadzamy go tylko jako odnowiony sprzęt używany.

Funkcje i zastosowania

Moduł wyjściowy udostępniany przez sklep internetowy Magsteron skutecznie może pracować razem z wieloma funkcjonalnymi urządzeniami tej serii. W technologii SIMATIC S5 możesz zakupić zróżnicowane produkty, do których zaliczają się rozszerzające wejścia, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, adaptery, moduły do zasilania, moduły funkcyjne bądź też moduły liczników. Platforma inżynieryjna do obsługi urządzeń S5 Siemens to STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5476-5AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt