SIEMENS Simatic S5 - 6ES5477-8EC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5477-8EC11

6ES5477-8EC11 to numer katalogowy dla modułu wyjść analogowych 477 dedykowanego kontrolerom S5-95U, 100U, ET100U oraz 200U. Produkt dysponuje 2 wyjściami 4-20 mA. Podzespół pochodzi z generacji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Moduł wyróżnia się budową optymalną do wykonywania działań w środowisku przemysłowym, dzięki czemu bezpiecznie będzie się sprawdzać w wymagających zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5477-8EC11

6ES5477-8EC11 - takim numerem katalogowym wyróżnia się moduł wyjść analogowych o budowie pod względem konstrukcyjnym dostosowanej do realizacji różnych przemysłowych projektów. Specyfikacja zamawianego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową podzespołu gwarantuje profesjonalne wdrażanie procesów w podstawowych obszarach zastosowań. Moduł dla systemów programowalnych sterowników S5 firmy Siemens usprawnia wykonywanie operacji poprzez dodatkowe wyjścia analogowe.

Korzyści i specyfikacja

Moduł wyjść analogowych sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron znajduje zastosowanie z różnymi produktami w systemie logicznych sterowników SIMATIC S5. Podkategoria ta uwzględnia w sobie zróżnicowane technologicznie warianty CPU. Wybrane jednostki centralne odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie dobrane rozmiary konstrukcyjne, procesory oraz pojemność pamięci. Urządzenia tej generacji wciąż pracują w obiektach niezaktualizowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł udostępniany przez nasz sklep jest obecnie wycofany z rynku przez markę Siemens, dlatego proponujemy go wyłącznie jako przywrócony wariant na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i dane techniczne

Oferowany przez nas moduł wyjść analogowych współpracuje z wieloma innymi funkcjonalnymi elementami. W linii S5 marki Siemens możesz zakupić rozmaite akcesoria, jak między innymi rozszerzające moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne czy też moduły liczników. System do konfiguracji programowalnych sterowników PLC S5 to STEP5 w odpowiedniej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5477-8EC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt