SIEMENS Simatic S5 - 6ES5480-1AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5480-1AA12

6ES5480-1AA12 jest oferowanym przez nasz sklep modułem cyfrowych wejść i wyjść 480, przeznaczonym do podłączenia jednostki serwisowej. Sprzęt ten stanowi komponent rodziny kontrolerów S5 marki Siemens. Produkt wyposażono w technologię dostosowaną do wykonywania operacji w obszarach przemysłowych, więc bez problemów będzie działać w podstawowych systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5480-1AA12

6ES5480-1AA12 działa jako moduł wejść i wyjść cyfrowych o specyfice dopasowanej do charakterystyki różnych aplikacji. Budowa sprzedawanego w naszym sklepie internetowym urządzenia zapewnia bezproblemowe uruchamianie aplikacji w trudnych i standardowych środowiskach. Udostępniany w naszym sklepie Magsteron model wyposażenia wyprodukowany dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 zapewnia bezproblemowe wykonywanie czynności sterownika PLC z udziałem dodatkowych wejść i wyjść cyfrowych.

Korzyści i specyfikacja

Oferowany przez nas moduł jest stworzony jako urządzenie kompatybilne z wieloma komponentami wchodzącymi do serii sterowników PLC S5 Siemens. System ten zawiera w sobie rozmaite pod względem konstrukcyjnym modele. Wybrane produkty otrzymały specjalnie dopasowane wersje obudowy, układy scalone lub też pamięć RAM. Produkty w tym układzie wciąż są eksploatowane w układach automatyzacji niemodernizowanych do sterownika w wersji S7. Produkt udostępniany przez sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową jest już wycofany ze sprzedaży w firmie Siemens, w związku z czym sprzedajemy go tylko jako odświeżony wariant na specjalne życzenie.

Funkcje i zastosowania

Produkt prezentowany przez nasz sklep internetowy z dużą efektywnością współpracuje z funkcjonalnymi urządzeniami tej samej rodziny. W technologii S5 marki Siemens zamówisz zgodne akcesoria, jak na przykład uzupełniające wejścia, moduły wyjściowe, interfejsy do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne oraz moduły pomiarowo-zliczające. Aplikacja do modyfikacji programów sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5480-1AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt