SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-3BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-3BA11

6ES5482-3BA11 jest sprzedawany jako dedykowane rozszerzenie 482-3 dla sterowników S5-130/150 w formie modułu kombinowanego, który posiada 16 wejść i 16 wyjść cyfrowych 24 V DC/0,5 A. Element ten wywodzi się z podkategorii sterownika programowalnego Siemens S5. Produkt wyposażono w konstrukcję optymalną do wykonywania procesów w obszarze przemysłu, w wyniku czego bez przeszkód może się sprawdzić w licznych zakładach automatyki SIMATIC.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-3BA11

6ES5482-3BA11 - taki numer posiada moduł o budowie dobranej odpowiednio pod względem technologicznym dla wymagań wielu profesjonalnych branż. Specyfikacja proponowanego przez nasz sklep Magsteron sprzętu pozwala na bezproblemowe wdrażanie programów w zaawansowanych obszarach zakładu. Udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową model wyposażenia z podkategorii sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje też bezpieczne realizowanie zadań systemu automatyki przemysłowej.

Zalety i specyfikacja

Komponent sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron może współpracować z innymi modelami z edycji programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Linia ta obejmuje w sobie zróżnicowane pod względem jakościowym jednostki. Dostarczane CPU odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie dopasowane gabaryty obudowy, parametry procesora bądź też zasoby pamięciowe. Rozwiązania w tej odsłonie wciąż są używane w strefach przemysłu nieunowocześnianych do wersji S7. Moduł oferowany w sklepie Magsteron obecnie nie jest wspierany przez producenta, dlatego zamawiamy go wyłącznie jako zregenerowany towar używany.

Funkcjonalności i dane techniczne

Podzespół udostępniany przez nasz sklep z wysoką skutecznością współpracuje razem z wieloma specjalnymi komponentami. W linii S5 firmy Siemens możesz znaleźć różne moduły, jak np. ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne i moduły pomiarowe. Narzędzie programistyczne do obsługi sterowników PLC S5 Siemens to STEP5 w optymalnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-3BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt