SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-4UA11

6ES5482-4UA11 jest dostępnym w naszym sklepie na zamówienie modułem kombinowanym 482-4, wyposażonym w 16 wejść cyfrowych i 8 wyjść cyfrowych 24 V DC/0,5 A. Sprzęt ten stanowi element układów programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Urządzenie wyposażono w specyfikację dostosowaną do realizacji operacji w otoczeniu przemysłowym, więc bez problemów może pracować w licznych obszarach, mając szerokie zastosowania. Produkt jest dedykowany sterownikom 135U i 155U/H.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-4UA11

6ES5482-4UA11 - taki numer produktu posiada moduł wejść i wyjść o specyfice opracowanej odpowiednio pod kątem konstrukcyjnym do parametrów specjalistycznych układów automatyki. Budowa sprzedawanego przez nasz sklep internetowy kontrolera przyspiesza ekonomiczne wykonywanie czynności w zaawansowanych środowiskach. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron podzespół z rodziny sterowników programowalnych S5 zapewnia sprawne realizowanie operacji systemu sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł dostarczany na zamówienie przez sklep Magsteron funkcjonuje z wieloma rozwiązaniami urządzeń S5 firmy Siemens. Rodzina ta uwzględnia w sobie rozmaite pod względem technologicznym warianty. Określone sterowniki PLC wyróżniają się tym, że mają specjalnie przystosowane szerokości konstrukcyjne, parametry procesora i dostępną pamięć. Komponenty w tym wykonaniu wciąż są eksploatowane w środowiskach automatyki nieunowocześnianych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł proponowany w sklepie Magsteron obecnie jest wycofany ze sprzedaży przez firmę Siemens, dlatego zamawiamy go jedynie jako zregenerowany produkt z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Podzespół udostępniany w sklepie Magsteron skutecznie może być stosowany razem z dedykowanymi mu produktami. W linii SIMATIC S5 marki Siemens proponujemy liczne komponenty, jak m.in. ponadprogramowe moduły wejść, wyjścia, moduły komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Platforma inżynierska do tworzenia programów sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt