SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-7LA11

6ES5482-7LA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł wejść i wyjść o konstrukcji kombinowanej, który został wyposażony w 16 wejść i 16 wyjść 24 V DC/0,5 A. Komponent ten jest częścią serii programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Produkt posiada funkcjonalność dostosowaną do przeprowadzania działań w przemyśle, a tym samym płynnie będzie pracować w wymagających obszarach zakładowych. Moduł pasuje do CPU w wersjach 115U/H/F.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-7LA11

6ES5482-7LA11 - takim numerem odznacza się kombinowany moduł o konstrukcji dostosowanej pod każdym względem do potrzeb i wymagań licznych linii zautomatyzowanych. Użycie proponowanego przez nas urządzenia umożliwia błyskawiczne wdrażanie prac w zróżnicowanych obiektach. Przedstawiany w naszym sklepie element wyposażenia z grupy produktów S5 marki Siemens optymalizuje realizowanie programów kontrolera z użyciem opcjonalnych wejść i wyjść cyfrowych.

Zalety i korzyści

Oferowany przez nasz sklep moduł jest zaprojektowany kompatybilnie z rozmaitymi modelami wliczającymi się do sterowników SIMATIC S5. Kategoria ta zawiera zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym programowalne modele PLC. Wybrane programowalne urządzenia mają odpowiednio przystosowane głębokości technologiczne, możliwości obliczeniowe lub też pamięć RAM. CPU w tej wersji cały czas sprawdzają się w środowiskach branżowych niepoddanych unowocześnieniu do sterownika w wersji S7. Produkt dostarczany przez nasz sklep Magsteron nie jest na chwilę obecną rozwijany przez producenta, w związku z czym sprowadzamy go wyłącznie jako odnowiony sprzęt od dystrybutorów.

Parametry i możliwości

Model oferowany przez sklep Magsteron wyjątkowo efektywnie może współpracować z opcjonalnymi elementami. W generacji Siemens SIMATIC S5 prezentowane są rozmaite elementy, do których zaliczamy uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjść, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy moduły licznikowe. Narzędzie do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt