SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-7LF11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-7LF11

6ES5482-7LF11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się kombinowany moduł cyfrowych wejść i wyjść 482-7, który jest dedykowany modelom 115F. Urządzenie to przygotowano dla kategorii sterowników logicznych S5 marki Siemens. Element uzyskał technologię opracowaną do użycia w segmencie przemysłowym, więc bez komplikacji działa w podstawowych operacjach. Produkt wyposażono w 16 wejść i 16 wyjść 0,5 A/24 V DC.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-7LF11

6ES5482-7LF11 to moduł o konfiguracji opracowanej odpowiednio pod względem konstrukcyjnym dla specyfikacji rozmaitych systemów automatyki. Konstrukcja oferowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron komponentu umożliwia profesjonalne inicjowanie prac w różnych obszarach. Proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową produkt dostępny dla sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na rozszerzenie liczby wejść i wyjść w CPU.

Zalety i specyfikacja

Model sprzedawany w naszym sklepie funkcjonuje z uniwersalnymi komponentami wchodzącymi do rodziny logicznych sterowników Siemens S5. Układ ten obejmuje rozmaite pod względem jakościowym jednostki centralne. Dostępne komponenty odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie przystosowane gabaryty obudowy, możliwości obliczeniowe czy też pamięć RAM. Jednostki w tym układzie cały czas pracują w środowiskach automatyki przemysłowej niepoddanych rozbudowie do sterownika w wersji SIMATIC S7. Model prezentowany w naszym sklepie internetowym nie jest aktualnie rozwijany przez firmę Siemens, a tym samym zamawiamy go jedynie jako przywrócony wariant z drugiej ręki.

Funkcje i zastosowania

Moduł proponowany przez nasz sklep z dużą efektywnością może funkcjonować z rozszerzającymi go urządzeniami o różnym zastosowaniu. W kategorii SIMATIC S5 marki Siemens możesz znaleźć specjalistyczne produkty, jakimi są uzupełniające wejścia, wyjścia, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne bądź też moduły licznikowe. Oprogramowanie inżynierskie do opracowywania programów sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiedniej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-7LF11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt