SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-7LF21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-7LF21

6ES5482-7LF21 to dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron moduł kombinowany wejść i wyjść cyfrowych w wersji 482-7, który jest dedykowany sterownikom S5-115F. Wariant ten stanowi część podkategorii PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Podzespół zwraca uwagę poprzez budowę odpowiednią do przeprowadzania procesów w obszarze przemysłu, dlatego idealnie sprawdzi się w wielu różnorodnych zadaniach. Moduł ma 16 wejść i 16 wyjść 24 V DC/0,5 A.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-7LF21

6ES5482-7LF21 jest numerem katalogowym modułu o budowie mechanicznej idealnie dobranej do charakterystyki profesjonalnych zakładów. Jakość proponowanego przez nasz sklep Magsteron podzespołu przyspiesza realizowanie procesów w zaawansowanych obiektach. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym komponent wyposażenia wyprodukowany dla PLC SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia wdrażanie zadań programowalnego sterownika logicznego PLC.

Korzyści i zalety

Moduł kombinowany sprzedawany w naszym sklepie jest przystosowany do współpracy z wieloma produktami z linii programowalnych sterowników logicznych PLC S5. Kategoria ta uwzględnia w sobie rozmaite technologicznie modele. Określone PLC odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie przystosowane rozmiary konstrukcyjne, procesory oraz pojemność pamięci. Urządzenia w tej odsłonie cały czas sprawdzają się w systemach przemysłu, które nie zostały poddane aktualizacji do nowszych wersji sterownika. Oferowany moduł kombinowany nie jest obecnie serwisowany przez markę Siemens, więc zamawiamy go tylko jako przywrócony towar od dystrybutorów.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł sprzedawany przez sklep Magsteron bez przeszkód współpracuje razem z innymi specjalnymi akcesoriami. W układzie S5 marki Siemens proponowane są specjalne podzespoły, do których zaliczamy uzupełniające moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne bądź też moduły pomiarowe. Aplikacja do opracowywania programów programowalnych sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-7LF21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt