SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-7LF31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-7LF31

6ES5482-7LF31 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem wejść i wyjść cyfrowych 482, przeznaczonym dla PLC w wersji SIMATIC S5-115. Wariant ten stanowi część kategorii sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Kontroler uzyskał budowę odpowiednią do wykonywania procesów w obszarze przemysłu, a tym samym produktywnie pracuje w skomplikowanych strefach zakładowych. Produkt wyposażono w 8 wejść i 8 wyjść cyfrowych 24 V DC/2,5 A.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-7LF31

6ES5482-7LF31 to numer zamówieniowy modułu wejść i wyjść o konstrukcji pod kątem mechanicznym zoptymalizowanej do oczekiwań operatorów profesjonalnych zakładów. Zakup oferowanego przez nas sprzętu pozwala na skuteczne uruchamianie działań w zaawansowanych środowiskach. Proponowany przez nasz sklep internetowy Magsteron model z generacji sterowników programowalnych S5 Siemens znacząco przyspiesza wdrażanie aplikacji układu sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł oferowany przez sklep internetowy Magsteron może działać z rozmaitymi komponentami będącymi częścią logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta oferuje rozmaite jakościowo jednostki centralne. Oferowane komponenty mają indywidualnie dopasowane wymiary obudowy, architektury procesorów oraz ilość pamięci. Modele z tej linii nadal znajdują zastosowanie w środowiskach przemysłowych niemodernizowanych do nowszych wersji PLC. Produkt sprzedawany przez nasz sklep internetowy obecnie jest wycofany z produkcji przez markę Siemens, w związku z czym sprzedajemy go jedynie jako odnowiony towar używany.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł oferowany w sklepie Magsteron z wysoką skutecznością funkcjonuje razem z rozmaitymi podzespołami. W technologii S5 Siemens znajdują się zgodne technologicznie moduły, jak na przykład dodatkowe moduły wejść, wyjścia, interfejsy do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne oraz liczniki. Platforma do programowania urządzeń S5 Siemens to STEP5 w optymalnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-7LF31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt