SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-8MA11

6ES5482-8MA11 - takim numerem zamówieniowym charakteryzuje się rozszerzający moduł wejść i wyjść cyfrowych marki Siemens, który został wyposażony w 16 wejść i 16 wyjść o parametrach prądu i napięcia 0,5 A i 24 V DC. Produkt ten zalicza się do generacji kontrolerów SIMATIC S5. Komponent otrzymał budowę idealną do wykonywania procesów w warunkach przemysłowych, a tym samym dobrze sprawdza się w wielu działaniach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-8MA11

6ES5482-8MA11 - taki numer produktu posiada moduł wejściowo-wyjściowy o specyfikacji pod względem konstrukcyjnym przygotowanej specjalnie do oczekiwań wielu segmentów branży automatyki. Wykorzystanie sprzedawanego przez sklep Magsteron elementu ułatwia sprawne wykonywanie zadań w standardowych środowiskach. Oferowany w naszym sklepie element wyposażenia z serii logicznych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na wykonywanie czynności układów, które wymagają dodatkowych wejść i wyjść.

Korzyści i zalety

Produkt prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową działa z dedykowanymi komponentami z serii sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Rodzina ta obejmuje w sobie różne pod względem konstrukcyjnym urządzenia. Wybrane PLC wyróżniają się tym, że mają specjalnie dopasowane wersje obudowy, możliwości obliczeniowe czy też rozmiary pamięci. Urządzenia w tej odsłonie nadal stosuje się w systemach branżowych, które nie zostały poddane modernizacji do wersji S7. Moduł proponowany w naszym sklepie Magsteron nie jest aktualnie wspierany przez markę Siemens, dlatego sprowadzamy go tylko jako odświeżony wariant używany.

Parametry i dane techniczne

Produkt zamawiany przez nasz sklep z wysoką efektywnością może być stosowany razem z rozbudowującymi go komponentami. W linii Siemens S5 możesz zamówić kompatybilne akcesoria, do których zaliczają się uzupełniające wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcjonalne i moduły liczników. Oprogramowanie do zmiany ustawień sterowników SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt