SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LA11

6ES5488-3LA11 - taki numer posiada moduł wejść i wyjść cyfrowych, który pracuje z prądem 0,5 A oraz napięciem 220 V AC. Podzespół ten wywodzi się z systemu PLC S5. Komponent posiada budowę odpowiednią do wykonywania działań w przemyśle, dzięki czemu operatywnie będzie się sprawdzać w podstawowych projektach. Moduł posiada 5 wejść i 3 wyjścia.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5488-3LA11

6ES5488-3LA11 - takim numerem charakteryzuje się moduł rozszerzający o konfiguracji dobranej specjalnie do specyfiki różnych segmentów branży przemysłowej. Zastosowanie proponowanego w naszym sklepie Magsteron modelu zapewnia ekonomiczne realizowanie prac w wymagających środowiskach. Przedstawiany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model z linii sterowników SIMATIC S5 ułatwia obsługiwanie procesów układu automatyki przemysłowej poprzez zastosowanie opcjonalnych wejść i wyjść.

Korzyści i zalety

Prezentowany przez nas produkt działa z uniwersalnymi rozwiązaniami w liniach urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. Standard ten obejmuje różne konstrukcyjnie sterowniki. Wybrane warianty odznaczają się tym, że uzyskały specjalnie przystosowane szerokości obudowy, parametry procesora czy zasoby pamięci. Komponenty tej generacji cały czas stosuje się w środowiskach branżowych niezmodernizowanych do sterownika w wersji S7. Produkt oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest już wycofany przez producenta, przez co oferujemy go jedynie jako odnowiony wariant od dystrybutora.

Parametry i możliwości

Produkt udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron z dużą wydajnością może pracować razem z wieloma innymi podzespołami. W edycji Siemens SIMATIC S5 dostępne są specjalistyczne moduły, jakimi są chociażby rozszerzające wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne i moduły licznikowe. Narzędzie inżynieryjne do opracowywania programów programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5488-3LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt