SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LA31

6ES5488-3LA31 to oferowany w naszym sklepie internetowym moduł wejść i wyjść cyfrowych 24 V DC. Element ten stanowi komponent z generacji układów sterownika PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Model wyróżnia się poprzez funkcjonalność przystosowaną do przeprowadzania działań w środowisku przemysłowym, więc bez problemów może funkcjonować w trudnych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5488-3LA31

6ES5488-3LA31 to numer, pod którym oferujemy moduł wejść i wyjść cyfrowych o konfiguracji przystosowanej do wymagań różnych systemów i projektów automatyki. Funkcjonalność zamawianego przez nasz sklep internetowy Magsteron produktu ułatwia profesjonalne wykonywanie czynności w różnych strefach. Przedstawiany przez nasz sklep model urządzenia z serii sterowników programowalnych PLC S5 pozwala na wdrażanie procesów układu automatyki z dodatkowymi wejściami i wyjściami.

Zalety i korzyści

Oferowany w naszym sklepie moduł pozostaje kompatybilny z wieloma elementami z rodziny sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Seria ta zawiera w sobie rozmaite pod względem konstrukcyjnym produkty. Wybrane kontrolery odznaczają się tym, że otrzymały odpowiednio dopasowane głębokości konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe czy też pamięć RAM. Jednostki w tej odsłonie obecnie bywają używane w systemach automatyki, które nie zostały poddane modernizacji do sterownika w wersji S7. Moduł prezentowany przez sklep Magsteron jest na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży w firmie Siemens, w związku z czym zamawiamy go jedynie jako zregenerowany produkt od dystrybutora.

Funkcje i dane techniczne

Prezentowany przez sklep internetowy moduł z dużą skutecznością współpracuje razem z innymi opcjonalnymi elementami tego systemu PLC. W serii SIMATIC S5 oferujemy zróżnicowane elementy, takie jak ponadprogramowe moduły wejściowe, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne i moduły liczników. Platforma do konfiguracji PLC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5488-3LA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt