SIEMENS Simatic S5 - 6ES5490-7LB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5490-7LB21

6ES5490-7LB21 jest numerem katalogowym złącza przedniego SIMATIC 490 dla modułów wejść i wyjść kontrolerów 115U/H/F wyposażonego w zaciski śrubowe i 46 styków. Urządzenie to stanowi część odsłony sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Produkt wyposażono w technologię właściwą do wykonywania operacji w środowiskach przemysłowych, dzięki czemu efektywnie będzie pracować w zautomatyzowanych układach.

Siemens SIMATIC S5 - złącze przednie - 6ES5490-7LB21

6ES5490-7LB21 to produkt, którym jest złącze przednie o konfiguracji technicznej dopasowanej do konfiguracji szeregu projektów automatyki. Jakość zamawianego w naszym sklepie podzespołu umożliwia sprawne realizowanie operacji w wymagających strefach zakładu przemysłowego. Dostępny w sklepie Magsteron model wyposażenia z linii urządzeń Siemens SIMATIC S5 ułatwia obsługiwanie czynności systemów starszej generacji.

Zalety i specyfikacja

Model złącza przedniego dostarczany na zamówienie przez nasz sklep jest kompatybilny z rozmaitymi modelami z rodziny logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Podkategoria ta obejmuje rozmaite pod względem jakościowym podzespoły. Wybrane kontrolery wyróżniają się tym, że mają różne głębokości technologiczne, procesory czy też pamięć RAM. Komponenty tej linii wciąż stosuje się w obszarach automatyzacji niepoddanych unowocześnieniu do sterownika w wersji SIMATIC S7. Model złącza przedniego udostępniany przez Magsteron jest obecnie wycofany przez markę Siemens, dlatego oferujemy go wyłącznie jako przywrócony produkt używany.

Parametry i możliwości

Model złącza przedniego zapewniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron z wysoką wydajnością może funkcjonować z opcjonalnymi podzespołami tej linii. W serii SIMATIC S5 dostarczamy funkcjonalne moduły takie, jak np. dodatkowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcyjne oraz liczniki. Narzędzie inżynieryjne do zarządzania programami sterowników programowalnych S5 to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5490-7LB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt