SIEMENS Simatic S5 - 6ES5491-0LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5491-0LB11

6ES5491-0LB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się obudowa adaptera dla S5-115/H/F o kompaktowej konstrukcji, która obsługuje do 2 modułów. Model ten wyprodukowano dla serii kontrolerów S5 firmy Siemens. Podzespół zwraca uwagę poprzez funkcjonalność optymalną do wykonywania procesów w segmencie przemysłowym, a dzięki temu bez komplikacji może funkcjonować w wielu obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - obudowa adaptera - 6ES5491-0LB11

6ES5491-0LB11 jest dostępnym u nas na zamówienie modelem obudowy adaptera o funkcjonalności konstrukcyjnej zoptymalizowanej do specyfiki różnych systemów. Wykorzystanie zamawianego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową produktu ułatwia bezpieczne przeprowadzanie programów w wymagających obszarach. Dostępny w naszym sklepie na zamówienie produkt dla systemów programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5 przyspiesza też wdrażanie zadań układów sterowania.

Zalety i specyfikacja

Obudowa prezentowana w ofercie sklepu Magsteron jest przystosowana do współpracy z wieloma rozwiązaniami w systemie PLC S5. Grupa ta zapewnia różne konstrukcyjnie komponenty. Określone programowalne sterowniki logiczne wyróżniają się tym, że otrzymały indywidualnie przystosowane szerokości konstrukcyjne, układy scalone czy też wielkość pamięci. Sterowniki tej rodziny wciąż działają w systemach automatyki, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji SIMATIC S7. Produkt zapewniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową obecnie jest wycofany z produkcji przez producenta, a tym samym proponujemy go tylko jako odświeżony towar od dystrybutora.

Funkcjonalności i dane techniczne

Model obudowy adaptera udostępniany w naszym internetowym sklepie bez komplikacji współpracuje razem z innymi funkcjonalnymi produktami. W technologii S5 Siemens możesz znaleźć różne urządzenia, do których należą uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjść, złącza komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcyjne czy moduły zliczające. Oprogramowanie inżynieryjne do obsługi sterowników programowalnych S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5491-0LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt