SIEMENS Simatic S5 - 6ES5498-1AA71

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5498-1AA71

6ES5498-1AA71 to numer, pod którym sprzedajemy moduł pomiarowy 498 dla wejść analogowych kontrolerów 115U/H/F, 135U i 155U/H. Model ten zalicza się do serii układów PLC S5 Siemens. Sprzęt posiada technologię właściwą do działania w branżach przemysłowych, w wyniku czego skutecznie sprawdzi się w skomplikowanych projektach. Zakres pomiarowy sięga 4-20 mA dla przetworników 4-przewodowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pomiarowy - 6ES5498-1AA71

6ES5498-1AA71 - taki numer katalogowy otrzymał moduł pomiarowy o specyfikacji dobranej idealnie pod względem mechanicznym do standardów przemysłowych linii. Funkcjonalność dostępnego w asortymencie sklepu Magsteron rozwiązania umożliwia specjalistyczne inicjowanie operacji w zaawansowanych strefach zakładu. Przedstawiany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową model wyposażenia dla systemów kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens usprawnia przeprowadzanie operacji układu automatyki poprzez realizację pomiarów.

Korzyści i specyfikacja

Moduł pomiarowy dostarczany na zamówienie jest przystosowany do stosowania z innymi rozwiązaniami wliczającymi się do programowalnych sterowników S5 firmy Siemens. Standard ten zawiera w sobie różne jakościowo komponenty. Wybrane kontrolery wyróżniają się tym, że posiadają indywidualnie dopasowane warianty technologiczne, specyfikacje procesora czy pamięć RAM. Sterowniki w tym standardzie obecnie są stosowane w obszarach niezaktualizowanych do wersji SIMATIC S7. Moduł pomiarowy dostępny w naszym asortymencie nie jest już serwisowany przez producenta, a więc proponujemy go tylko jako odnowiony towar używany.

Funkcje i możliwości

Moduł pomiarowy sprzedawany przez nasz sklep internetowy z dużą wydajnością funkcjonuje razem z rozszerzającymi go akcesoriami systemu S5. W generacji tej zamówisz specjalne komponenty, do których należą uzupełniające wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcyjne czy też moduły licznikowe. Platforma do obsługi programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w trafnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5498-1AA71
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt