SIEMENS Simatic S5 - 6ES5501-5AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5501-5AA11

6ES5501-5AA11 - takim numerem zamówieniowym odznacza się moduł interfejsu programatora 501 w systemie SIMATIC. Produkt ten przynależy do edycji sterownika PLC S5 firmy Siemens. Model otrzymał technologię optymalną do użytku w obszarach przemysłowych, dlatego sprawnie będzie się funkcjonował w licznych układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu programatora - 6ES5501-5AA11

6ES5501-5AA11 jest sprzedawanym przez nasz sklep Magsteron modułem interfejsu programatora o charakterystyce pod kątem mechanicznym przygotowanej do realizowania zadań automatyki w ramach licznych projektów. Jakość dostępnego w naszym asortymencie wariantu umożliwia sprawne uruchamianie programów w rozmaitych obszarach zakładu. Oferowany przez Magsteron wariant z linii logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia też bezpieczną pracę układu automatyki.

Zalety i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym sklepie Magsteron jest przystosowany do pracy z przemysłowymi podzespołami należącymi do programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Grupa ta zapewnia różniące się od siebie jakościowo rozwiązania. Dostarczane jednostki centralne CPU wyróżniają się tym, że posiadają indywidualnie dopasowane rozmiary technologiczne, procesory oraz ilość pamięci. Jednostki w tym układzie cały czas funkcjonują w środowiskach automatyki, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji S7. Moduł zapewniany przez nasz sklep nie jest już rozwijany przez firmę Siemens, w związku z czym zamawiamy go tylko jako odświeżony produkt od dystrybutora.

Parametry i dane techniczne

Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron z wysoką skutecznością współpracuje razem z dedykowanymi elementami tej generacji. W edycji S5 marki Siemens proponowane są rozmaite produkty, takie jak dodatkowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy moduły pomiarowo-zliczające. Platforma do konfiguracji sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5501-5AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt