SIEMENS Simatic S5 - 6ES5511-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5511-5AA12

6ES5511-5AA12 to moduł interfejsu programatora 670/675 w wersji PG 511, dedykowany kontrolerom S5-130/150. Produkt ten wyprodukowano dla edycji sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Urządzenie wyposażono w specyfikację właściwą do funkcjonowania w środowiskach przemysłowych, w związku z czym bez przeszkód będzie funkcjonować w zaawansowanych działaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu programatora - 6ES5511-5AA12

6ES5511-5AA12 jest dostępnym w naszym sklepie internetowym modułem interfejsu o budowie mechanicznej dopasowanej do parametrów zautomatyzowanych systemów. Zakup oferowanego w naszym internetowym sklepie rozwiązania usprawnia efektywne realizowanie aplikacji w trudnych obiektach. Oferowany przez nas produkt dla systemów sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na obsługiwanie licznych czynności systemów automatyki przemysłowej.

Zalety i specyfikacja

Moduł interfejsu dostarczany na zamówienie przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest wyprodukowany zgodnie z innymi komponentami będącymi częścią serii Siemens S5. Standard ten uwzględnia w sobie różniące się od siebie pod względem technologicznym rozwiązania. Sprzedawane sterowniki PLC wyróżniają się tym, że otrzymały specjalnie dopasowane wysokości konstrukcyjne, specyfikacje procesora lub też ilość pamięci. CPU w tej wersji wciąż bywają stosowane w warunkach przemysłowych nierozbudowanych do wersji S7. Oferowany moduł interfejsu jest już obecnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, więc sprzedajemy go wyłącznie jego zregenerowany wariant od dystrybutora.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł interfejsu udostępniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową bez przeszkód funkcjonuje razem z rozmaitymi podzespołami tej generacji. W linii SIMATIC S5 proponowane są zróżnicowane produkty, jak między innymi ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjść, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, zasilacze, moduły funkcyjne bądź też moduły liczników. Oprogramowanie inżynierskie do konfiguracji programowalnych sterowników S5 to STEP5 w przystosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5511-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt