SIEMENS Simatic S5 - 6ES5512-3HC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5512-3HC11

6ES5512-3HC11 to oferowany przez nas moduł interfejsu fault-tolerant, czyli systemu tolerującego awarie dla jednostek centralnych S5-150H. Podzespół ten zaprojektowano specjalnie dla układu sterownika programowalnego SIMATIC S5 marki Siemens. Model otrzymał funkcjonalność zoptymalizowaną do przeprowadzania operacji w obszarze przemysłu, dzięki czemu bardzo sprawnie funkcjonuje w wymagających zastosowaniach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu fault-tolerant - 6ES5512-3HC11

6ES5512-3HC11 to numer produktu, którym jest moduł interfejsu o konfiguracji technicznej przygotowanej do parametrów wymaganych w licznych projektach automatyki. Użycie proponowanego przez nasz sklep internetowy produktu gwarantuje szybkie przeprowadzanie działań w zaawansowanych środowiskach. Sprzedawany przez nasz sklep Magsteron produkt dedykowany dla programowalnych sterowników S5 marki Siemens pozwala na szybkie realizowanie aplikacji sterowania.

Specyfikacja techniczna

Moduł oferowany przez nasz sklep pozostaje zgodny z przydatnymi produktami wchodzącymi do logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta obejmuje w sobie rozmaite pod względem technologicznym programowalne sterowniki logiczne. Dostarczane warianty mają stosunkowo zróżnicowane szerokości technologiczne, możliwości obliczeniowe czy też wielkość pamięci. CPU tej grupy cały czas pracują w warunkach, które nie zostały poddane aktualizacji do nowszych wersji PLC. Moduł oferowany w naszym sklepie jest już wycofany z rynku przez markę Siemens, w związku z czym sprzedajemy go wyłącznie jako odnowiony sprzęt od dystrybutorów.

Parametry i zastosowania

Moduł oferowany w naszym sklepie internetowym bardzo sprawnie współpracuje z innymi akcesoriami dodatkowymi. W generacji SIMATIC S5 marki Siemens znajdują się rozmaite produkty takie, jak np. opcjonalne moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne i moduły zliczająco-pomiarowe. Oprogramowanie inżynierskie do parametryzacji programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5512-3HC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt