SIEMENS Simatic S5 - 6ES5512-5BC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5512-5BC12

6ES5512-5BC12 - taki numer otrzymał moduł interfejsu 24 V DC dostępny w naszym sklepie internetowym. Komponent ten zaprojektowano dla rodziny programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Model posiada budowę dobraną do użytku w środowiskach przemysłowych, przez co bez problemów może funkcjonować w różnych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu 24 V DC - 6ES5512-5BC12

6ES5512-5BC12 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem interfejsu o budowie dostosowanej do wymagań technologicznych różnych układów i linii. Zakup dostępnego w naszym sklepie internetowym sprzętu pozwala na bezproblemowe wdrażanie prac w wielu strefach zakładowych. Udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron podzespół dla układów logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5 ułatwia realizowanie czynności PLC.

Zalety i korzyści

Moduł interfejsu prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron zapewnia zgodność z pozostałymi produktami odsłony sterowników S5 marki Siemens. System ten obejmuje różniące się od siebie pod względem technologicznym PLC. Wybrane jednostki centralne otrzymały odpowiednio dopasowane wymiary konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe czy zasoby pamięciowe. Jednostki w tej odsłonie wciąż są użytkowane w układach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane modernizacji do nowszych wersji PLC. Moduł interfejsu prezentowany w naszej ofercie obecnie jest wycofany ze sprzedaży przez producenta, w związku z czym zamawiamy go tylko jako zregenerowany wariant na życzenie.

Parametry i możliwości

Moduł interfejsu udostępniany w ofercie sklepu Magsteron bez problemu współpracuje razem z dodatkowymi akcesoriami. W technologii Siemens S5 możesz zamówić dedykowane rozwiązania, jakimi są chociażby opcjonalne wejścia, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne bądź też moduły zliczające. Platforma programistyczna do opracowywania programów sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5512-5BC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt