SIEMENS Simatic S5 - 6ES5513-3MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5513-3MA12

6ES5513-3MA12 jest oferowanym przez nasz sklep Magsteron modułem pamięci nieulotnej, którego pojemność sięga 128 KB. Element ten przygotowano dla serii programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Model uzyskał specyfikację opracowaną odpowiednio do funkcjonowania w segmentach przemysłowych, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzi się w obiektach bazujących na tym systemie sterowania PLC.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci nieulotnej - 6ES5513-3MA12

6ES5513-3MA12 to numer katalogowy modułu o charakterystyce technologicznej zoptymalizowanej do konstrukcji przemysłowych linii różnego typu. Funkcjonalność sprzedawanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową rozwiązania usprawnia wdrażanie działań w standardowych i trudnych warunkach otoczenia. Przedstawiany przez nasz sklep internetowy Magsteron wariant z serii urządzeń Siemens SIMATIC S5 optymalizuje wykonywanie zadań układu automatyki przemysłowej.

Zalety i korzyści

Moduł prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową możesz wykorzystać z wieloma częściami z edycji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Rodzina ta zawiera w sobie zróżnicowane technologicznie programowalne sterowniki logiczne. Proponowane produkty odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie przystosowane warianty konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe lub wielkość pamięci. CPU z tej grupy cały czas bywają używane w układach automatyki, które nie zostały poddane modernizacji do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł udostępniany przez sklep Magsteron obecnie nie jest serwisowany przez firmę Siemens, więc sprowadzamy go jedynie jako przywrócony sprzęt używany.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł oferowany przez nasz sklep sprawnie może współpracować z licznymi podzespołami tej samej serii. W kategorii Siemens SIMATIC S5 możesz kupić uniwersalne moduły takie, jak między innymi uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjść, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne i moduły zliczająco-pomiarowe. Środowisko do obsługi sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5513-3MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt