SIEMENS Simatic S5 - 6ES5513-3MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5513-3MB11

6ES5513-3MB11 jest oferowanym w naszym sklepie Magsteron modułem pamięci nieulotnej CP 513, wyposażonym w 256 KB pamięci. Produkt ten stanowi komponent rodziny programowalnych sterowników logicznych S5. Kontroler otrzymał konstrukcję przystosowaną do wykonywania procesów w obszarach przemysłowych, więc bezawaryjnie będzie pracować w rozmaitych zastosowaniach z zakresu automatyki SIMATIC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci nieulotnej - 6ES5513-3MB11

6ES5513-3MB11 - taki numer produktu posiada moduł pamięci nieulotnej o charakterystyce pod kątem mechanicznym opracowanej do budowy różnych zakładów. Wykorzystanie oferowanego przez nasz sklep Magsteron kontrolera gwarantuje sprawne inicjowanie aplikacji w standardowych obiektach. Proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową komponent wyposażenia opracowany dla PLC S5 marki Siemens przyspiesza przeprowadzanie operacji układu.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięci nieulotnej oferowany w naszym sklepie internetowym jest wykonany kompatybilnie z wieloma modelami z serii logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta zawiera w sobie zróżnicowane pod względem jakościowym CPU. Dostępne jednostki centralne wyróżniają się tym, że otrzymały odpowiednio dopasowane warianty konstrukcyjne, procesory bądź też pojemność pamięci. Rozwiązania w tej odsłonie obecnie używa się w systemach automatyzacji niemodernizowanych do sterownika SIMATIC S7. Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową obecnie jest wycofany przez producenta.

Parametry i zastosowania

Moduł udostępniany przez nasz sklep Magsteron z dużą skutecznością może współpracować z rozbudowującymi go produktami. W generacji Siemens SIMATIC S5 znajdują się przydatne moduły, do których zaliczamy ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne i moduły pomiarowe. Platforma inżynieryjna do obsługi programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5513-3MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt