SIEMENS Simatic S5 - 6ES5513-3MB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5513-3MB12

6ES5513-3MB12 działa jako magnetyczny moduł pamięci nieulotnej CP 513. Wariant ten stanowi część generacji sterownika PLC S5 i dysponuje wbudowaną pamięcią 256 KB. Urządzenie wyróżnia się poprzez technologię odpowiednią do realizacji operacji w środowiskach przemysłowych, więc efektywnie może działać w licznych zakładach wyposażonych w systemy sterowania SIMATIC starszej serii.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci nieulotnej - 6ES5513-3MB12

6ES5513-3MB12 - takim numerem odznacza się moduł pamięci nieulotnej o budowie pod kątem konstrukcyjnym dostosowanej do charakterystyki przemysłowych segmentów. Zakup sprzedawanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową urządzenia pozwala na sprawne inicjowanie programów w zaawansowanych środowiskach. Oferowany przez nas model urządzenia z podkategorii programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5 umożliwia obsługiwanie procesów układu automatyki przemysłowej.

Zalety i specyfikacja

Produkt sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron współpracuje z wieloma produktami w systemach programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Linia ta zapewnia rozmaite jakościowo jednostki centralne CPU. Wybrane jednostki centralne odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie przystosowane wysokości obudowy, układy procesorów lub też zasoby pamięciowe. Podzespoły tej linii obecnie działają w obiektach niepoddanych aktualizacji do nowszych wersji PLC. Moduł udostępniany w ofercie Magsteronu nie jest na chwilę obecną produkowany w firmie Siemens, a więc sprzedajemy go tylko jako zregenerowany wariant na specjalne życzenie.

Parametry i dane techniczne

Moduł pamięci nieulotnej zamawiany przez nasz sklep bezpiecznie może współpracować ze specjalnymi podzespołami. W generacji Siemens SIMATIC S5 prezentowane są różne urządzenia, jak np. opcjonalne wejścia, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, adaptery, moduły do zasilania, moduły funkcyjne czy moduły pomiarowe. Oprogramowanie inżynieryjne do programowania urządzeń Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5513-3MB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt