SIEMENS Simatic S5 - 6ES5521-8MA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5521-8MA21

6ES5521-8MA21 - pod takim numerem znajdziesz w naszym sklepie procesor komunikacyjny CP 521 obsługujący interfejs MODBUS, który został wyposażony w port szeregowy RS-232/24 V/20 mA. Wariant ten stanowi rozwiązanie z rodziny kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens i jest dedykowany modelom 90U/95U/F-100U/ET 200U. Kontroler wyposażono w specyfikację optymalną do realizacji procesów w segmencie przemysłowym, dzięki czemu wydajnie działa nawet w trudnych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S - procesor komunikacyjny - 6ES5521-8MA21

6ES5521-8MA21 - takim numerem produktu wyróżnia się procesor komunikacyjny o specyfice pod kątem technologicznym dostosowanej do specyfikacji przemysłowych projektów. Specyfikacja oferowanego przez sklep internetowy Magsteron komponentu gwarantuje sprawne realizowanie zadań w standardowych dziedzinach. Udostępniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową sprzęt dla systemu sterowników programowalnych SIMATIC S5 ułatwia komunikację z użyciem tego PLC.

Specyfikacja i korzyści

Produkt udostępniany w sklepie Magsteron zapewnia zgodność z dedykowanymi modelami w układach sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta uwzględnia różne pod względem konstrukcyjnym komponenty. Dostarczane jednostki centralne CPU posiadają indywidualnie dobrane warianty technologiczne, architektury procesorów czy też dostępną pamięć. Urządzenia w tym systemie obecnie są wykorzystywane w środowiskach branżowych niepoddanych unowocześnieniu do sterownika w wersji S7. Wariant zapewniany przez nasz sklep jest na chwilę obecną wycofany przez firmę Siemens, a więc zamawiamy go wyłącznie jako zregenerowany produkt z drugiej ręki.

Funkcje i zastosowania

Procesor prezentowany przez nasz sklep Magsteron skutecznie działa z licznymi podzespołami. W edycji S5 marki Siemens oferujemy różne komponenty, do których zaliczamy rozszerzające wejścia, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcyjne oraz moduły pomiarowo-zliczające. Aplikacja do konfiguracji sterowników PLC S5 Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5521-8MA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt