SIEMENS Simatic S5 - 6ES5521-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5521-8MB11

6ES5521-8MB11 działa jako wydajny procesor komunikacyjny CP 521 z 1 portem szeregowym RS-232/24 V/20 mA do podłączenia 2 urządzeń, który obsługuje język programowania Basic. Produkt ten wywodzi się z generacji sterowników programowalnych S5 marki Siemens w wersjach 90U, 95U oraz 100U. Komponent otrzymał funkcjonalność dobrą do eksploatacji w branżach przemysłowych, a dzięki temu bez przeszkód będzie się sprawdzać w różnego rodzaju zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5521-8MB11

6ES5521-8MB11 - takim numerem zamówieniowym charakteryzuje się procesor komunikacyjny o charakterystyce dopasowanej pod względem technologicznym do wymogów specjalistycznych segmentów automatyki. Specyfikacja oferowanego przez nasz sklep podzespołu przyspiesza ekonomiczne realizowanie działań w specjalistycznych obiektach. Prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wariant opracowany dla kontrolerów S5 firmy Siemens pozwala na wykonywanie czynności układu sterowania.

Korzyści i zalety

Wariant dostarczany przez nas na zamówienie można stosować z funkcjonalnymi produktami odsłony sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Podkategoria ta uwzględnia w sobie zróżnicowane jakościowo programowalne sterowniki PLC. Określone jednostki centralne odznaczają się tym, że uzyskały odpowiednio przystosowane wymiary technologiczne, specyfikacje procesora oraz pamięć RAM. Jednostki w tym układzie wciąż są użytkowane w środowiskach automatyki, które nie zostały zmodernizowane do sterownika w wersji SIMATIC S7. Model sprzedawany w naszym sklepie internetowym nie jest aktualnie rozwijany przez firmę Siemens, a tym samym oferujemy go jedynie jako przywrócony sprzęt od dystrybutorów.

Funkcjonalności i możliwości

Komponent dostarczany w sklepie Magsteron wyjątkowo efektywnie może być stosowany razem z rozbudowującymi go akcesoriami. W serii SIMATIC S5 marki Siemens oferujemy specjalistyczne moduły, jak na przykład rozszerzające wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcyjne czy moduły zliczające. Środowisko do modyfikacji programów urządzeń S5 to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5521-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt