SIEMENS Simatic S5 - 6ES5521-8MB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5521-8MB12

6ES5521-8MB12 - taki numer produktu posiada procesor komunikacyjny CP 521 dla jednostek S5-90U/95U/F-100U/ET-200U. Urządzenie to opracowano dla edycji kontrolerów SIMATIC S5. Kontroler wyróżnia się poprzez funkcjonalność zoptymalizowaną do funkcjonowania w obszarze przemysłu, dzięki czemu skutecznie może działać w nietypowych obszarach zastosowań. Produkt posiada 1 port szeregowy RS-232/24 V/20 mA do podłączenia maksymalnie 2 urządzeń. Programowanie odbywa się w języku Basic.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5521-8MB12

6ES5521-8MB12 to procesor komunikacyjny o konfiguracji pod względem technicznym przygotowanej do budowy przemysłowych segmentów automatyki. Specyfikacja zamawianego przez nas produktu przyspiesza wydajne wdrażanie operacji w zróżnicowanych dziedzinach. Oferowany przez nasz sklep Magsteron element z rodziny urządzeń S5 firmy Siemens pozwala na wykonywanie zadań układu sterowania w zakresie komunikacji.

Korzyści i specyfikacja

Model udostępniany w naszym internetowym sklepie możesz stosować z przydatnymi rozwiązaniami odsłony programowalnych sterowników S5 firmy Siemens. Standard ten obejmuje w sobie zróżnicowane technologicznie warianty. Konkretne programowalne sterowniki logiczne wyróżniają się tym, że mają nieco odmienne wymiary technologiczne, układy scalone i pamięć RAM. PLC w tej technologii nadal używa się w środowiskach przemysłu niepoddanych rozbudowie do nowszych wersji sterownika. Sprzęt udostępniany przez nasz sklep jest obecnie wycofany z rynku przez producenta, w związku z czym dostarczamy go wyłącznie jako odnowiony produkt na specjalne życzenie klienta.

Parametry i dane techniczne

Model prezentowany w naszym sklepie wyjątkowo sprawnie działa z rozszerzającymi go akcesoriami. W edycji SIMATIC S5 firmy Siemens oferujemy dedykowane urządzenia takie, jak na przykład uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne czy moduły liczników. Środowisko do konfiguracji programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5521-8MB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt